Hurtownia Szatan – handlujemy z lojalnymi dostawcami

„Posiadamy w ciągłej sprzedaży ponad 1200 asortymentów wędlin czołowych krajowych producentów, natomiast  dostawców, którzy z nami współpracują jest około 70” 

– mówi Dariusz Szatan, właściciel Hurtowni Szatan.

 

Na terenie jakich województw działa hurtownia i z ilu oddziałów się składa?

Nasza firma została założona w 1993 roku. W ciągu wieloletniej działalności, z małej lokalnej hurtowni przerodziliśmy się w prężnie działającą dystrybucję mięsa i wędlin. Na dzień dzisiejszy posiadamy dwa odziały. Obsługujemy odbiorców na terenie Śląska i Małopolski.

 

Co wyróżnia Hurtownię Szatan na rynku?

Przede wszystkim tradycja. Na rynku istniejemy już 24 lata. Posiadamy bardzo dobrze rozwiniętą sieć dystrybucyjną. Dostarczane przez nas produkty są zawsze świeże i wysokiej jakości. Mamy doświadczonych handlowców, którzy pracują u nas dłużej niż 7-8 lat. To również świadczy o wysokich standardach hurtowni. Wyróżnia nas też to, że posiadamy własny rozbiór drobiu i wieprzowiny, czym uzupełniamy asortyment hurtowni.

 

Jakie produkty mięsno-wędliniarskie można znaleźć w hurtowni?

Posiadamy w ciągłej sprzedaży ponad 1200 asortymentów wędlin czołowych krajowych producentów, natomiast  dostawców, którzy z nami współpracują jest około 70...