FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kurczak Zagrodowy z Podlasia dla świadomych konsumentów

W dzisiejszych czasach konsument jest bardziej świadomy tego co spożywa. Dostęp do wielu informacji daje możliwość sprawdzenia co warto jeść, a także co nie powinno znajdować się w zdrowej diecie. W odpowiedzi na zapotrzebowanie konsumentów na zdrowy, wytwarzany tradycyjną metodą drób firma Sedar wprowadziła do sprzedaży Kurczaka Zagrodowego z Podlasia.

Kurczak Zagrodowy polecany jest osobom ceniącym zdrową dietę, starszym, kobietom w ciąży oraz dzieciom. Chowany jest w rodzinnych gospodarstwach na Podlasiu o połowę dłużej niż zwykły kurczak. Karmiony jest w 100% karmą roślinną bez GMO. W swoim życiu nie dostaje antybiotyków. Dłuższy chów oraz specjalny sposób karmienia sprawiają, że mięso Kurczaka Zagrodowego jest sprężyste, zwarte, mniej tłuste a do tego wyśmienicie smakuje! 

Dania przyrządzone z Zagrodowego są smaczne i aromatyczne.

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktu jest Atest Katedry Hodowli Drobiu Uniwersytetu w Siedlcach oraz Znak Poznaj Dobrą Żywność. 

Jeśli chcesz zapewnić zdrowe produkty klientom swojego sklepu, hurtowni, restauracji już dzisiaj skontaktuj się z firmą Sedar pod numerem: 83 371 81 30 lub 83 371 81 00.

 

SEDAR S.A.