FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Mięso drobiowe dla dzieci- czyli drób karmiony paszą bez GMO

Obecnie konsumenci zwracają coraz większą uwagę na kwestie związane ze zdrowym  żywieniem - wiąże się to ze wzrastającą świadomością, dotyczącą zdrowej diety oraz zagrożeń wynikających wszechobecnego w paszach GMO. Klienci poszukują więc dla siebie, a szczególnie dla swoich dzieci mięsa zdrowego, bez antybiotyków, pochodzącego od kurczaków z ekologicznego chowu, karmionych naturalnie, gdyż tylko takie mięso jest bezpieczne dla zdrowia i funkcjonowania małych dzieci.

Odpowiedzią na potrzeby żywieniowe są produkty firmy Sedar - Kurczak zagrodowy oraz jego elementy. Zagrodowy obfituje w liczne wartości odżywcze; hodowany w rodzinnych fermach, umiejscowionych w ekologicznych regionach Podlasia, karmiony jest wyłącznie paszą roślinną. To właśnie naturalny sposób karmienia, wykluczający stosowanie GMO, sprawia, że Zagrodowy jest produktem wyjątkowym, stanowiącym idealną propozycję na obiad lub dania i przekąski dla dzieci.

      

Marka Zagrodowy oferuje bogaty wachlarz produktów:

  • filet z kurczaka zagrodowego
  • noga z kurczaka zagrodowego
  • udo z kurczaka zagrodowego
  • podudzie z kurczaka zagrodowego
  • skrzydła z kurczaka zagrodowego
  • porcje rosołowe z kurczaka zagrodowego

   

Elementy z Kurczaka zagrodowego cechuje kruchość i soczystość, dzięki czemu smakują zawsze doskonale – niezależnie od sposobu przygotowania. Mięso Kurczaka Zagrodowego jest delikatne, o kruchej, spójnej strukturze, a ekologia oraz bezpieczeństwo sprawiają, że jego popularność nieustannie wzrasta. Produkty marki Zagrodowy polecane są do sprzedaży w sklepach spożywczych, sieciach handlowych, hurtowniach oraz do serwowania w restauracjach.

 

Mięso z gęsi i kaczki - SEDAR S.A.

 

  • Joanna: 2017-11-13 21:46:44
    W temacie drobiu, polecam przepisy z http://www.dobrydrob.pl