FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Moodro Restaurant – tradycyjna śląska kuchnia we współczesnej odsłonie

Moodro Restaurant zlokalizowana jest w starej maszynowni (byłej kopalni ) należącej obecnie do Muzeum Śląskiego w Katowicach. Restauracja łączy regionalne tradycje ze współczesnymi trendami – mówi manager restauracji, Ewelina Zacharek.

 

Czy oferta restauracji obejmuje catering?

Posiadamy ofertę cateringową, z której chętnie korzystają organizatorzy konferencji, targów czy też innych eventów. Oferujemy wykwintne przekąski, finger foods’y, tarty wytrawne i słodkie, ciasta, które wypieka nasz Cukiernik. Menu ustalane jest bezpośrednio z organizatorem, jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom.

 

Czy oprócz drobiu i wieprzowiny w menu znajdują się potrawy z innych rodzajów mięs? Jakie?

Najwięcej dań przygotowywanych jest z wołowiny i cielęciny, rzadziej z wieprzowiny. W stałej ofercie znajduje się również sarnina, gęsi i kaczki. Obecnie w okresie przedświątecznym serwujemy również więcej ryb.

 

Specjalnością restauracji jest...