FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Osłonki tekstylne Viscoflex w nowych, kolorowych odsłonach

Osłonki tekstylne to produkt niezbędny w branży mięsnej. Jednak obecnie klienci  przywiązują coraz większą wagę nie tylko do cech czy właściwości samego towaru, ale również do jego wizerunku. Warto więc wybrać ciekawą propozycję, która pozwoli zadbać o charakterystyczny, wyjątkowy wygląd oferowanych produktów, przyciągając spojrzenia odbiorców i wyróżniając wyrób spośród wielu innych, oferowanych na rynku.

Firma Nomax Trading wprowadziła na rynek osłonki tekstylne Viscoflex w niecodziennych, kolorowych wersjach. Estetyczne, przykuwające wzrok wykończenie produktów oraz niezwykła szata graficzna idą w parze z dużą wytrzymałością mechaniczną, długim okresem przechowywania oraz utrzymaniem stałego kalibru i kształtu wyrobów. Dzięki wykorzystaniu różnych kolorów, kształtów i tematycznych nadruków, opakowane w nie wyroby zyskują niepowtarzalny charakter.

Osłonki Viscoflex z wyjątkowymi, świątecznymi nadrukami to propozycja związana ze zbliżającym się okresem świątecznym. Kolekcja została stworzona na podstawie prawdziwych, świątecznych rysunków. Tym, co wyróżnia produkt, są nowe, unikalne nadruki, tworzące niezwykłą szatę graficzną o świątecznym klimacie.

Osłoniki Viscoflex rozświetlone brokatem. Z połączenia dostępnych w ofercie firmy kolorów oraz brokatu powstaje unikatowa, iskrząca się kompozycja, która nie pozwoli produktowi zaginąć w gąszczu konkurencyjnych wyrobów. Tego typu osłonki szczególnie polecane są do wyrobów premium.

Osłonki Viscoflex polecane do wyrobów drobiowych – kolory „pieczony kurczak” oraz „bursztyn” to produkty, stanowiące idealne dopełnienie wyrobów wędliniarskich, produkowanych na bazie drobiu. Nowe kolory dostępne są w wersji podstawowej oraz z dodatkową warstwą, imitującą gęsią skórkę.

Osłonki Viscoflex używane są do pakowania wyrobów mięsnych – od produktów podrobowych (typu salceson) po wszelkiego rodzaju pasztety oraz kiełbasy. Bogaty wachlarz form i kolorów oraz indywidualne nadruki zadecydowały o dużej popularności produktów firmy Nomax Trading. Do zalet produktu należą również: różnorodność form, możliwość klipsowania, możliwość nanoszenia nadruków, łatwość usuwania z wyrobu gotowego, zachowanie pełnej higieny produkcji, dłuższy okres przechowywania w porównaniu z osłonkami naturalnymi.

Osłonki Viscoflex firmy Nomax Trading są jednymi z  najczęściej wybieranych rozwiązań przy produkcji wyrobów garmażeryjnych. To najwyższej jakości produkty, przeznaczone dla producentów, poszukujących efektywnych sposobów na przyciągnięcie uwagi konsumenta.

Zachęcamy do obejrzenia filmu opisującego firmę:

https://www.youtube.com/watch?v=ymdecbT44yk

 
Nomax Trading Sp. z o. o.


Autor: Materiał promocyjny firmy NOMAX TRADING

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.