FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Firma Berger wprowadza nowości szynkowa pieczona, szynka tradycyjna

Jakość, szlachetność wyrobów i tradycja, to wartości na które kładą nacisk właściciele Zakładów Mięsnych Berger z Rydułtowów. Dążenia właścicieli są widoczne w proponowanych produktach. Szynki, wędzonki, wyroby szynkowe, wędliny homogenizowane, kiełbasy, wędliny suche i podsuszane, wędliny podrobowe produkowane są zgodnie ze standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Surowiec do produkcji,  czyli mięso pochodzi z terenów czystych ekologicznie. Wśród szerokiej oferty wyrobów pojawiły się dwie nowości:

Szynkowa pieczona- to  Kiełbasa grubo rozdrobniona, która jest produkowana z szynki mięsa wieprzowego i w procesie produkcji zalewana rosołem. Ma niepowtarzalny smak i z pewnością będzie najbardziej pożądanym produktem w Państwa sklepie, hurtowni, restauracji.

Szynka tradycyjna Berger wyprodukowana jest z mięśnia szynki z cienką okrywą tłuszczu. Jest wędzona tradycyjnie bez wydajności. Aktualnie jest najbardziej popularnym produktem i każdym dniem zdobywa uznanie nowych klientów.

Zainteresowanych produktami ZPM Berger zapraszamy do kontaktu pod numerem (32) 4577 073,  (32) 4577 881.

 

Więcej informacji o firmie klikając tutaj.


Autor: Materiał promocyjny firmy BERGER

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.