FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Wędliny ZBYSZKO - doskonały smak i sprawdzone receptury

Zakłady Mięsne „Zbyszko” to rodzinna firma z tradycjami, sprzedająca wyroby wędliniarskie do ponad 50 sklepów w Łodzi oraz województwie łódzkim. Stabilna pozycja firmy na rynku jest wynikiem spełnienia kilku czynników: najwyższej jakości produktów, szerokiego grona zadowolonych klientów, a także sieci sklepów firmowych, dzięki którym możliwa jest swobodna dystrybucja produktów. Zakład prowadzi sprzedaż hurtową zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

 

 

 

 

 

 

„Zbyszko” to nie tylko nowoczesne, wybudowane w zgodzie z najnowszymi standardami zakłady uboju bydła i trzody oraz rozbioru mięsa - to również 250-hektarowe gospodarstwo rolne, zorientowane na chów bydła mięsnego (roczna produkcja sięga kilkuset sztuk, z czego około 80 procent mięsa trafia do Włoch, Hiszpanii, Niemiec oraz Irlandii). Firma posiada stałe umowy kontraktacyjne z rolnikami – producentami trzody chlewnej.

Miarą sukcesów firmy „Zbyszko” jest zadowolenie klientów oraz liczne nagrody i wyróżnienia (tytuł Wicemistrza Krajowego AgroLigi 2007 i Złotego Lauru 20-lecia AgroLigi oraz tytuł Wzorowego Agroprzedsiębiorcy RP). Nadzrór nad procesem produkcji, a także dystrybucja wyrobów za pomocą własnej floty specjalistycznych samochodów jest gwarancją bezpieczeństwa zdrowotnego produktu, który trafia do sklepowej lady. Samochody zapewniają również krótki czas dostaw produktów do wszystkich punktów.

Rozwój firmy obejmuje poszukiwanie nowych rynków zbytu oraz powiększanie liczby sklepów firmowych. Pasja właściciela zakładu (sporty jeździeckie oraz tradycja i miejsce koni w polskiej historii) wpłynęła na inne kierunki inwestowania, czego efektem było powstanie w podłódzkim Wiączyniu Dolnym Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „Zbyszko”, oferującego usługi hotelarskie, wypoczynkowe, posiadającego własne restauracje i Klub Jeździecki, zapewniający atrakcje sportowe.

Doświadczenie firmy, sprawdzony surowiec, przemyślane receptury zaowocowały powstaniem tradycyjnych wyrobów, po które sięgają klienci każdego dnia. 

 

 

Wędliny wieprzowe, mięso wieprzowe, wołowe, łódzkie- Zakłady Mięsne "ZBYSZKO"


Autor: Materiał promocyjny firmy ZM ZBYSZKO

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.