FirmyMiesne.pl

O firmie Skrzyp

Firma Skrzyp -producent maszyn i urządzeń do przemysłu mięsnego

Działalność, którą prowadzimy  jest ukierunkowana na obsługę małych i średnich zakładów mięsnych  zajmujących się przetwórstwem mięsa.

Naszą specjalnością jest produkcja komór wędzarniczych i kotłów warzelnych gdyż w tej dziedzinie posiadamy ogrome doświadczenie.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu właścicieli i współpracowników,  tworzymy dla naszych obecnych i przyszłych klientów urządzenia nowoczesne, funkcjonalne oraz najwyższej jakości.

Nasza firma stale się rozwija i wprowadza coraz szerszą paletę produktów aby kompleksowo zaopatrywać klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo mieszalniki solanki, myjki pojemników, suszarki do obuwia oraz wiele innych urządzeń i maszyn.

Posiadamy także szerokąj gamę drzwi: gospodarczych, chłodniczych, mroźniczych tak przesuwnych jak i rozwiernych.

Ofertę uzupełnia także różnorodna gama produktów wykonywanych ze stali nierdzewnej na indywidualne życzenia klientów.
 

    

Do Państwa dyspozycji oddajemy również serwis, który potrafi wykonać wszelkie naprawy maszyn, palników, automatyki, sterowników mikroprocesowych oraz spawalictwa.

 

Zapraszamy do współpracy.