FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Co działo się z drobiem w 47. tygodniu 2019 r.

W okresie 18–24.11.2019 r. cena kurcząt brojlerów w skupach, podobnie jak w poprzednim tygodniu nie uległy zmianie, kupowano średnio po 3,21 zł/kg. Były one o 2% tańsze niż przed miesiącem i o 1% tańsze niż przed rokiem.  Indyki skupowano przeciętnie po 5,84 zł/kg i była o 1% niższa niż w poprzednim notowaniu oraz miesiąc wcześniej. Jednocześnie był to poziom cen o 3% wyższy niż przed rokiem.

 

W zbycie trzecim tygodniu listopada br. tuszki kurcząt patroszonych sprzedawano średnio po 4,98 zł/kg, o 4,5% taniej niż tydzień wcześniej, ale o 7% drożej niż przed miesiącem. Cena tuszek indyków wyniosła 9,36 zł/kg i była o 1% niższa niż w poprzednim notowaniu, ale o 1% wyższa niż przed miesiącem. W porównaniu z analogicznym okresem 2018 r. tuszki kurcząt były droższe o 3%, a tuszki indyków – o 1%.


Autor: RZ. Źródło: KOWR

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.