FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Producent wędlin lokalnych na Śląsku - Zakłady Mięsne Berger

Wyroby firmy Berger  z województwa śląskiego cenione są przez polskie rodziny za wspaniałe walory smakowe oraz najwyższą jakość, dzięki czemu stają się coraz bardziej rozpoznawalne i popularne. W ofercie firmy znajdą Państwo między innymi: kiełbasy, kiełbasy gotowane, wędzone i suszone, szynki, wędliny gotowano-wędzone, dania z podrobów, wędzone mięso z drobiu, wieprzowinę oraz wołowinę.

Celem firmy Berger, nastawionej na innowacje oraz ulepszenia, jest nieustanna praca nad wprowadzaniem nowych, coraz lepszej jakości produktów. Można więc powiedzieć, że spotykają się tutaj długoletnia tradycja oraz nowoczesna technologia produkcyjna – innymi słowy najwyższa jakość wyrobów łączy się z ich niepowtarzalnymi walorami smakowymi.

Nowa, ulepszona receptura znalazła zastosowanie w najnowszych propozycjach firmy, skierowanych do wielbicieli dobrego smaku: kiełbasie Bohuna, szynce wiejskiej oraz szynkowej pieczonej.

Kiełbasa Bohuna to najwyższej jakości produkt, wyprodukowany z mięsa wieprzowego z dodatkiem przypraw naturalnych. Jest to kiełbasa średnio rozdrobniona, wędzona, parzona.

 

Szynka wiejska z liściem to wędzonka wysokowydajna, wyprodukowana z mięśni szynki wieprzowej o zachowanej strukturze tkankowej, bez kości i skóry. To wyrób peklowany, wędzony oraz parzony.

 

Szynkowa pieczona jest natomiast kiełbasą grubo rozdrobnioną, wędzoną, pieczoną.

Wyroby firmy Berger powstają według tradycyjnych receptur, zgodnie ze standardami, obowiązującymi na rynku Unii Europejskiej. Gwarantem najwyższego poziomu produktów oraz systemu samej produkcji jest stosowanie się do wszelkich norm, dzięki czemu klient zyskuje pewność, że proponowane mu wyroby są znakomitej jakości. Co istotne, surowce, używane przez Zakłady Mięsne Berger do produkcji wyrobów, pochodzą z bezpiecznych ekologicznie terenów. Dbając o dobro oraz potrzeby klientów, firma zaopatruje się u stałych dostawców, zyskując tym samym pewność niezmiennie najwyższej jakości wykorzystywanych surowców.

Zakłady Mięsne Berger Irena i Bonifacy Berger Sp.J.

Autor: Materiał promocyjny firmy ZM BERGER

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.