FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Wędliny SKIBA posiadają ceryfikat QAFP – system gwarantowanej jakości żywności dla produktów

Dla współczesnego klienta w doborze artykułów spożywczych priorytetem jest nie tylko doskonały smak, ale i gwarancja najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa produktów. Wiarygodne, sprawdzone źródło pochodzenia wyrobów mięsnych to dla wymagających odbiorców czynnik często przesądzający o zakupie. Dlatego wędliny Zakładów Mięsnych Skiba, marki kojarzonej z gwarancją bezpiecznej żywności, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Wybierając wędliny ze znakiem QAFP możemy mieć pewność, że w nasze ręce trafiają wyroby, wytworzone zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi normami. Produkty, opatrzone znakiem QAFP, zawierają jedynie naturalne przyprawy – bez szkodliwych glutaminianu sodu i polepszaczy smaku. Surowiec najwyższej jakości sprawia, że wędliny QAFP są niezwykle soczyste i kruche. Proces produkcji obejmuje szczegółową ocenę wszystkich etapów wytwarzania, zaczynając od warunków hodowli i sposobu żywienia zwierząt, po magazynowanie i sprzedaż.

Systemem Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP objęte są: Kiełbasa jałowcowa, Kiełbasa myśliwska, kabanosy,  Salceson chłopski oraz Kaszanka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzyskanie wyróżnienia QAFP nie było w przypadku ZM SKIBA niczym zaskakującym, ponieważ produkty firmy z założenia cechuje najwyższa jakość oraz wynikające z niej bezpieczeństwo żywności. Produkty ZM SKIBA doskonale sprawdzają się w sprzedaży detalicznej, hurtowej, jak i za pośrednictwem sieci handlowych. Wynika to głównie z faktu, że dystrybutor, posiadający produkty ze znakiem QAFP, odnosi liczne korzyści – najistotniejszą jest spełnianie oczekiwań (pod względem jakości i bezpieczeństwa) najbardziej wymagających odbiorców oraz zdobycie zaufania klienta. Wzbogacenie oferty sklepu o produkty Premium, oznaczone rozpoznawalnym znakiem, to pierwszy krok w kierunku pozyskania konsumentów, gotowych zapłacić więcej za najwyższą jakość. A co najważniejsze – QAFP jest systemem multiproduktowym, stając się tym samym silną marką w oczach odbiorców, skutecznie przyciągającą do punktów sprzedaży.

Zakłady Mięsne Skiba


Autor: Materiał promocyjny firmy ZM SKIBA

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.