FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Zakłady Mięsne "Skiba" uhonorowane tytułem "Wybitny Eksporter Roku 2014"

 

 

Kluczowym warunkiem prowadzenia przedsiębiorstwa jest nieustanne jego rozwijanie, podnoszenie kwalifikacji swojej załogi oraz prestiżu samej firmy. Dzięki temu można zdobyć i utrzymać wysoką pozycję w swojej branży. Jest to jednak nie lada wyzwanie, ale również ogromna satysfakcja. Jeżeli dochodzi do tego jeszcze fakt, iż inni również poczytują nas za pioniera w swojej dziedzinie, czyż nie świadczy to o niebywałym sukcesie?

 

Kolejna nagroda dla Zakładów Mięsnych SKIBA

 

Taki właśnie sukces zagościł ostatnimi czasy w murach Zakładu Mięsnego SKIBA. Z rąk Wiceprezesa Rady Ministrów właściciel – Andrzej Skiba otrzymał gratulacje za zajęcie III miejsca w Konkursie "Wybitny Eksporter Roku 2014".

Sama idea konkursu, jawi się dość konkretnie. Organizowany przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich, pod patronatem Wicepremiera, Ministra Gospodarki, Wicemarszałka Sejmu, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Marszałków Województw, wyłania "spośród tłumu" przedsiębiorstw jedynie te najlepsze.

Docenieni zostają ci, dla których współpraca międzynarodowa – głównie eksportowa jest ważną częścią ich firmy i działalności. Korzysta przy tym cała Polska, ponieważ dzięki takim przedsiębiorcom umacnia swój pozytywny wizerunek naszego kraju.

 

 

Zakłady Mięsne Skiba


Autor: Materiał promocyjny firmy ZM SKIBA

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.