FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kiełbasy swojskie marki Sobieraj z lubuskiego

„Zasmakuj w tradycji”

Tradycyjne posiłki, spożywane wspólnie przy rodzinnym stole, stały się  w dzisiejszym świecie rzadkością. To co jemy my oraz nasze dzieci, dalekie jest od smaków jakie mają w pamięci nasi dziadkowie. 

Wyroby wytwarzane metodą tradycyjną są niezwykle cenione i poszukiwane przez klientów, gdyż przypominają smaki z dzieciństwa. Zakład Przetwórstwa Mięsnego ‘’Sobieraj’’ z Krzeszyc to producent  prawdziwych, tradycyjnych przysmaków z województwa lubuskiego.  Wytwarzane wędliny marki Sobieraj oparte są na  recepturach, które pochodzą z lat 80- tych i są pieczołowicie strzeżone przez właściciela zakładu.

Najbardziej rozpoznawalnym produktem zakładu jest kiełbasa ,,Dobra’’- produkt ten sprzedaje się w największych ilościach - mówi właściciel Zakładu.

Kiełbasa swojska, chłopska, wiejska, domowa, czy kiełbaski krzeszyckie to rarytasy firmy. Produkty znane są jako wyroby tradycyjne. Codzienna produkcja wędlin i własny rozbiór mięsa pozwala na regularne dostawy do sklepów firmowych, a także prywatnych odbiorców, dzięki czemu nasz klient zawsze otrzymuje towar pierwszej jakości.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego ”Sobieraj’’ czerpie satysfakcję z dzielenia się z Państwem tradycyjnymi wyrobami. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentom, od 21 lat produkuje wyśmienite  produkty, które są reklamą firmy. 4Produkty sprzedawane są w sklepach firmowych na terenie województwa lubuskiego w miejscowościach Krzeszyce, Ośno Lubuskie, Rzepin, Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą, Dębno, Słubice, Witnica, Bogdaniec, Lubniewice, Kłodawa i Skwierzyna. Zakład zaopatruje także stołówki, szkoły, hotele, restauracje, domy weselne, szpitale i jednostki wojskowe.

Współpraca z Zakładem Sobieraj to gwarancja zawsze świeżych wędlin.         

 

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Krzysztof Sobieraj

 

  • RICHARD JAROSZ: 2018-05-15 01:11:29
    CHCIABYM KUPIC PANA WYROBY NAPRZYKLAT W SKWIERZYNIE ;GDZIE MA PAN TAM SKLEP PRZY JAKIEJ ULICY??? JA BEDE JECHAL Z 67-730 WIELENIA do granicy FRANFURD/ODER;SLUBICE PO DRODZE W JAKICH MIEJSCOWOSCIACH MA PAN SKLEPY??? ZE SWOIMI WYROBAMI WEDLINIARSKIMI;CHCIALBYM KUPIC PANA WYROBY;SPRUBOWAC JAKIE SA DOBRE I CZY NIE SA ZA TLUSTE;JESLI MI PAN POD Z GORY DZIEKUJE