O portalu

 

Platforma handlowo-informacyjna FirmyMiesne.pl powstała w roku 2008 w miejscowości Olkusz, który położony jest pomiędzy Krakowem a Katowicami. Idea stworzenia portalu zrodziła się z potrzeby
i doświadczenia, a motto, które nam przyświecało i nadal motywuje do działania, brzmi: „Branża mięsna w jednym miejscu”.

Głównym celem portalu FirmyMiesne.pl jest dostarczenie cennych informacji rynkowych m.in.
o produktach, firmach i wydarzeniach oraz umożliwienie nawiązania w szybki i łatwy sposób owocnych kontaktów pomiędzy firmami z branży mięsnej oraz branży mięsnej z firmami z branży handlowej
i gastronomicznej.

Jedna z najważniejszych wartości portalu brzmi: „Klient zawsze na 1. miejscu”, dlatego stale szukamy sposobów, możliwości i rozwiązań, które będą powodowały stałe zadowolenie z naszych usług.

Ważne jest dla nas powiedzenie Jeffa Bezos'a „Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje ceny 5% niższe. Niepokoi mnie ktoś, kto oferuje lepsze doznania dla Klienta”.

W dzisiejszych czasach Internet jest jednym z najważniejszych komunikatorów w społeczeństwie,
a jego rosnąca z każdym rokiem popularność powoduje, że hasło:„Jeśli nie ma Twojej firmy
w sieci/Internecie, to nie istnieje” nabiera coraz ważniejszego znaczenia.

Potwierdzeniem wzrastającej popularności Internetu są badania agencji We are social, z których wynika, że Internet zgromadził w 2015 r. 3,01 mld Użytkowników na świecie, co daje 42% całej światowej populacji. Natomiast raport z 2014 roku mówił o 2,48 mld Użytkowników, co daje wzrost
o 525 mln nowych osób. Internet w kraju zgromadził 25,7 mln Użytkowników.

Badanie przeprowadzone przez CBOS w 2014 roku pokazuje, że korzysta z niego 79% osób prowadzących działalność gospodarczą i 95% kadry kierowniczej oraz specjalistów.

Znając aktualne badania rynku i podążając za nowymi technologiami, dostosowujemy portal do oczekiwań i potrzeb klientów. Do naszej pracy podchodzimy z ogromnym entuzjazmem, zaangażowaniem, życząc całej branży mięsnej, aby prężnie się rozwijała, pozyskiwała nowych klientów, dbała o swój wizerunek oraz zwiększała swoje przychody i zyski.

Platforma FirmyMiesne.pl to miejsce, gdzie w łatwy, szybki i przyjemny sposób znajdą Państwo ważne informacje i różnorodne opinie o najciekawszych firmach z branży mięsnej, produktach mięsnych
i zaopatrzeniu przemysłu mięsnego, a także wyposażenia sklepu oraz szeroko pojętego handlu mięsem i wędlinami oraz informacje dotyczące gastronomii.

Praktycznym udogodnieniem jest także giełda działająca w portalu, w której codziennie można znaleźć wiele aktualnych i atrakcyjnych ofert kupna i sprzedaży mięsa, przetworów i zaopatrzenia branży mięsnej. Znajdują się tam także oferty pracy w przemyśle mięsnym.

Osoby zainteresowane branżą mięsną mogą poświęcić czas na lekturę ciekawych artykułów specjalistycznych, wywiadów, analiz oraz aktualności, które przygotowywane są każdego dnia z myślą o naszych czytelnikach.

Internet to nie tylko narzędzie handlu, które niewątpliwie daje natychmiastowe efekty, ale przede wszystkim przekaźnik informacji, opinii o firmach i produktach, których szuka dzisiaj każdy klient
i konsument. Warto zadać sobie pytanie: jakie informacje potencjalni klienci i partnerzy znajdą
o Twojej firmie? – zależy to również w dużej mierze od Ciebie. Zapraszamy do współpracy, bo portal FirmyMiesne.pl to wspaniałe miejsce dla Twojej firmy.

 

Nasza misja

Odkrywamy i promujemy wyjątkowe firmy z branży mięsnej. Pomagamy im dostrzec swój potencjał, wzmocnić pozytywne wartości, które wyznają, oraz wspieramy ich w osiąganiu sukcesów.

Dlatego każdego dnia pracujemy nad ulepszeniem naszych rozwiązań, produktów i usług tak, aby były skuteczne, ułatwiały prowadzenie biznesu, wspierały rozwój sprzedaży i budowę silnej marki, obniżały koszty prowadzenia działalności, a także dawały wielką radość.

Uważnie słuchamy wszystkich, z którymi współpracujemy, i wspólnie dążymy do doskonałości.
Z wielką przyjemnością służymy zawsze pomocą i radą wszystkim obecnym oraz przyszłym Partnerom i Klientom.

 

Nasza wizja

Jesteśmy największą, najpopularniejszą i najczęściej odwiedzaną platformą informacyjno-handlową
w branży mięsnej. Działamy na rynku ogólnopolskim i międzynarodowym. Nasze innowacyjne rozwiązania w łatwy i przyjemny sposób ułatwiają nawiązywanie kontaktów handlowych, finalizowanie sprzedaży, zdobywanie najlepszych informacji o firmach, produktach i rynku branży mięsnej.

 

Nasze wartości

- Klient zawsze na 1 miejscu

- Uczciwość, zaufanie, szacunek

- Innowacyjność

- Profesjonalizm

- Rozwój