FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


PRODUCENT URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH - IGLOO

telefon:
14 662 19 10
e-mail:
sprzedaz@igloo.pl
www:

Odsłon: 14437

O firmie

Firma IGLOO powstała w 1986 roku w Starym Wiśniczu. 

Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm wśród producentów przemysłowych rozwiązań chłodniczych w Europie. Właściciele zbudowali markę, która dzięki innowacyjnym produktom, jakości oraz stylistyce, zyskała uznanie zarówno w Polsce, jak również na międzynarodowym rynku.

 

 

Globalny sukces IGLOO potwierdza, że droga którą obrał zakład to najlepszy kierunek rozwoju. Nadrzędną ideą firmy jest zaoferowanie produktu innowacyjnego, energooszczędnego i w pełni dostosowanego do indywidualnych potrzeb odbiorcy.

Model współpracy z Klientami opiera się na wypracowywaniu efektywnych rozwiązań, które wnoszą nową jakość do ich biznesów, przekładając się na wymierne korzyści.

Klientami firmy IGLOO są zarówno duże, jak i małe sieci handlowe, sieci stacji paliw, sklepy, restauracje i bary oraz inne punkty, w których konieczne jest zastosowanie urządzeń chłodniczych lub grzewczych. Lata współpracy z przedstawicielami wielu branż pozwoliły doskonale poznać specyfikę każdej z nich i stworzyć linie produktów dedykowanych ściśle ich potrzebom. Co więcej, dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej działającej w systemie lean production, każdy klient może zamówić urządzenie wykonane dokładnie wg jego wytycznych.

Troska o najwyższą jakość urządzeń sprawia, że wszelkie procesy związane z ich projektowaniem oraz produkcją wykonywane są wyłącznie w firmowych fabrykach IGLOO. Czuwa nad tym liczny zespół wysokowykwalifikowanych specjalistów.

Produkty IGLOO spełniają najwyższe standardy, które udokumentowane są europejskimi certyfikatami jakości. Firma wykonuje kompleksowe realizacje – począwszy od projektu, poprzez produkcję, aż po montaż i pełną opiekę serwisową. Szybki i bezpieczny transport zapewniony jest dzięki działowi logistycznemu oraz współpracującym z firmą przewoźnikom międzynarodowym.

 

W ofercie firmy można znaleźć:

 

Urządzenia z agregatem zewnętrznym

 

Urządzenia z agregatem wewnętrznym

 

 

Czytaj także:

 

 

 

 

Wędzenie - tradycyjny sposób na przedłużenie trwałości mięs

 

 

 

 

 

 

 

Pojemnik na odpady żywnościowe, czyli komora marki Igloo w Twoim sklepie i restauracji

 

 

 

Globalny sukces IGLOO potwierdza, że droga którą obraliśmy to najlepszy kierunek rozwoju. Już od pierwszych chwil, gdy zamysł projektantów przekładany jest na język techniczny - każdemu naszemu konceptowi towarzyszy nadrzędna idea: zaoferowanie produktu innowacyjnego, energooszczędnego i w pełni dostosowanego do indywidualnych potrzeb odbiorcy.

Model współpracy z naszymi Klientami opiera się na wypracowywaniu efektywnych rozwiązań, które wnoszą nową jakość do ich biznesów, przekładając się na wymierne korzyści.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.