FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


PRODUCENT URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH - IGLOO

telefon:
14 662 19 10
e-mail:
sprzedaz@igloo.pl

Odsłon: 12926

O firmie

Firma IGLOO powstała w 1986 roku w Starym Wiśniczu. 

Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm wśród producentów przemysłowych rozwiązań chłodniczych w Europie. Właściciele zbudowali markę, która dzięki innowacyjnym produktom, jakości oraz stylistyce, zyskała uznanie zarówno w Polsce, jak również na międzynarodowym rynku.

 

 

Globalny sukces IGLOO potwierdza, że droga którą obrał zakład to najlepszy kierunek rozwoju. Nadrzędną ideą firmy jest zaoferowanie produktu innowacyjnego, energooszczędnego i w pełni dostosowanego do indywidualnych potrzeb odbiorcy.

Model współpracy z Klientami opiera się na wypracowywaniu efektywnych rozwiązań, które wnoszą nową jakość do ich biznesów, przekładając się na wymierne korzyści.

Klientami firmy IGLOO są zarówno duże, jak i małe sieci handlowe, sieci stacji paliw, sklepy, restauracje i bary oraz inne punkty, w których konieczne jest zastosowanie urządzeń chłodniczych lub grzewczych. Lata współpracy z przedstawicielami wielu branż pozwoliły doskonale poznać specyfikę każdej z nich i stworzyć linie produktów dedykowanych ściśle ich potrzebom. Co więcej, dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej działającej w systemie lean production, każdy klient może zamówić urządzenie wykonane dokładnie wg jego wytycznych.

Troska o najwyższą jakość urządzeń sprawia, że wszelkie procesy związane z ich projektowaniem oraz produkcją wykonywane są wyłącznie w firmowych fabrykach IGLOO. Czuwa nad tym liczny zespół wysokowykwalifikowanych specjalistów.

Produkty IGLOO spełniają najwyższe standardy, które udokumentowane są europejskimi certyfikatami jakości. Firma wykonuje kompleksowe realizacje – począwszy od projektu, poprzez produkcję, aż po montaż i pełną opiekę serwisową. Szybki i bezpieczny transport zapewniony jest dzięki działowi logistycznemu oraz współpracującym z firmą przewoźnikom międzynarodowym.

 

W ofercie firmy można znaleźć:

 

Urządzenia z agregatem zewnętrznym

 

Urządzenia z agregatem wewnętrznym

 

 

Czytaj także:

 

 

 

 

Wędzenie - tradycyjny sposób na przedłużenie trwałości mięs

 

 

 

 

 

 

 

Pojemnik na odpady żywnościowe, czyli komora marki Igloo w Twoim sklepie i restauracji

 

 

 

Globalny sukces IGLOO potwierdza, że droga którą obraliśmy to najlepszy kierunek rozwoju. Już od pierwszych chwil, gdy zamysł projektantów przekładany jest na język techniczny - każdemu naszemu konceptowi towarzyszy nadrzędna idea: zaoferowanie produktu innowacyjnego, energooszczędnego i w pełni dostosowanego do indywidualnych potrzeb odbiorcy.

Model współpracy z naszymi Klientami opiera się na wypracowywaniu efektywnych rozwiązań, które wnoszą nową jakość do ich biznesów, przekładając się na wymierne korzyści.