FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Ubój i rozbiór wieprzowiny, mięso wieprzowe w elementach, wędliny i wędzonki, wielkopolskie - Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy Sp. z o.o. - Śmiłowo
Numer weterynaryjny: 30190231

telefon:
67 2814140
67 2814111
67 2814159
67 2814168
e-mail:
sekretariat@zmhs.pl
marketing@zmhs.pl
handel@zmhs.pl

Odsłon: 17157

O firmie

Na początku lat 90-tych zostały wybudowane w Śmiłowie Zakłady Mięsne, które stanowiły część działalności gospodarczej prowadzonej przez Pana Henryka Stokłosę pod nazwą mgr inż. Henryk Stokłosa – Zakład Rolniczo Przemysłowy „Farmutil HS”.

 W wyniku zmian organizacyjnych Zakłady Mięsne w Śmiłowie zostały wniesione w 2007r. jako aport do spółki Zakład Rolniczo -  Przemysłowy „Farmutil HS” S.A., działającej wcześniej pod nazwą Farmutil – Holding S.A.

 Od początku lat 90-tych systematycznie rozwijana była również przez Pana Henryka Stokłosę sieć sklepów własnych.

 Na początku 2008 r. spółka Zakład Rolniczo Przemysłowy „Farmutil HS”S.A połączyła się z Przedsiębiorstwem Produkcyjno – Handlowym ”Farmutil” sp. z o.o., co spowodowało znacznie zwiększenie liczby placówek handlowych sieci własnej.

 Dążenie do pełnego wyspecjalizowania produkcji w ramach jednej branży zaowocowało decyzją o podziale Zakładu Rolniczo – Przemysłowego „Farmutil HS” S.A. Z początkiem roku 2012 ze spółki tej została wydzielona część obejmująca Zakłady Mięsne w Śmiłowie oraz rozwinięta przez minione lata działalności sieć  własnych placówek handlowych, która jednocześnie została przeniesiona na nowo zawiązaną w 2011r. spółkę działającą do dzisiejszego dnia pod nazwą „Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy” sp. z o.o. z siedzibą w Śmiłowie.

 

Zakres działalności naszej firmy obejmuje:

 • Skup i ubój żywca wieprzowego
 • Rozbiór mięsa wieprzowego
 • Produkcja i dystrybucja mięsa oraz wędlin
 • Handel hurtowy i detaliczny
 • Gastronomia – Pasibrzuch i Karczma

 

Kilka faktów:

 • Od początku działalności produkujemy wysokiej jakości wyroby spełniające wszelkie wymogi unijne w oparciu o nowoczesne technologie,
 • Intensywnie rozwijamy sieć własnych sklepów i hurtowni na terenie północno-zachodniej Polski,
 • Do grudnia 2013 r. liczba sklepów własnych wyniosła 200 (co niewątpliwie świadczy o dynamicznym rozwoju firmy),
 • Na przestrzeni lat, nawiązaliśmy współpracę z wieloma znanymi odbiorcami, dzięki którym nasze wyroby docierają do klientów na terenie całej Polski. Wśród naszych kontrahentów znajdują się zarówno sieci supermarketów, hurtownie jak i małe rodzinne sklepy.
 • Nasze wyroby są regularnie nagradzane na międzynarodowych targach POLAGRA Food. O wysokiej jakości świadczą również nagrody Marszałka Województwa Wielkopolskiego, nagroda Ministra Rolnictwa oraz przyznana przez konsumentów nagroda „Dobre bo Polskie”.
 • Wdrożyliśmy standard BRC (międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności), posiadamy system HACCP (gwarantuje produkcję bezpieczną dla zdrowia konsumenta) i certyfikat QAFP (System Gwarantowanej Jakości Żywności).

 

Czytaj także:

 

 

Paróweczki maślane Zakładów Mięsnych Henryka Stokłosy PRODUKTEM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI