FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Zakłady Mięsne "Skiba" uhonorowane tytułem "Wybitny Eksporter Roku 2014"

 

 

Kluczowym warunkiem prowadzenia przedsiębiorstwa jest nieustanne jego rozwijanie, podnoszenie kwalifikacji swojej załogi oraz prestiżu samej firmy. Dzięki temu można zdobyć i utrzymać wysoką pozycję w swojej branży. Jest to jednak nie lada wyzwanie, ale również ogromna satysfakcja. Jeżeli dochodzi do tego jeszcze fakt, iż inni również poczytują nas za pioniera w swojej dziedzinie, czyż nie świadczy to o niebywałym sukcesie?

 

Kolejna nagroda dla Zakładów Mięsnych SKIBA

 

Taki właśnie sukces zagościł ostatnimi czasy w murach Zakładu Mięsnego SKIBA. Z rąk Wiceprezesa Rady Ministrów właściciel – Andrzej Skiba otrzymał gratulacje za zajęcie III miejsca w Konkursie "Wybitny Eksporter Roku 2014".

Sama idea konkursu, jawi się dość konkretnie. Organizowany przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich, pod patronatem Wicepremiera, Ministra Gospodarki, Wicemarszałka Sejmu, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Marszałków Województw, wyłania "spośród tłumu" przedsiębiorstw jedynie te najlepsze.

Docenieni zostają ci, dla których współpraca międzynarodowa – głównie eksportowa jest ważną częścią ich firmy i działalności. Korzysta przy tym cała Polska, ponieważ dzięki takim przedsiębiorcom umacnia swój pozytywny wizerunek naszego kraju.

 

 

Zakłady Mięsne Skiba


Autor: Materiał promocyjny firmy ZM SKIBA

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.