Ceny na krajowym rynku drobiu - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Ceny na krajowym rynku drobiu

W dn. 15–21.01.2024 r. na rynku krajowym cena skupu indyków ukształtowała się na poziomie 6,19 zł/kg, 1% wyższym niż tydzień i miesiąc wcześniej, ale o 32% niższym niż w analogicznym okresie 2023 r. Kurczęta brojlery skupowano po 4,65 zł/kg wobec 4,66 zł/kg w poprzednim tygodniu i przed miesiącem. Kurczęta brojlery były o 17% tańsze niż przed rokiem. Za kaczki brojlery uzyskiwano średnio 6,80 zł/kg wobec 6,79 zł/kg tydzień wcześniej. Był to poziom cen o 1% niższy niż przed miesiącem oraz o 11,5% niższy niż przed rokiem.

W trzecim tygodniu stycznia 2024 r. w zakładach drobiarskich monitorowanych przez ZSRIR MRiRW potaniał asortyment drobiowy. Tuszki kurcząt patroszonych zbywano średnio po 7,10 zł/kg, o 8% taniej niż w poprzednim tygodniu, ale nieco (o 0,3%) drożej niż przed miesiącem. Cena tuszek indyków obniżyła się o 2,5%, do 12,79 zł/kg i była o 9% niższa niż miesiąc wcześniej. W porównaniu z analogicznym tygodniem 2023 r. tuszki kurcząt potaniały o 7%, a tuszki indyków – 0 17%.

 

Źródło: KOWR

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.