O portalu - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

O portalu

 

FirmyMiesne.pl

 

Portal o produktach, usługach i firmach w branży mięsnej 

 

 

 

Firmy, które dążą do rozwoju, wprowadzają na rynek coraz lepsze pordukty i usługi. To napędza zdrową i uczciwą konkurencję, dzięki której klient ma do wyboru produkty o wysokiej jakości. Dlatego też niezmiernie cieszy nas fakt, że założony w 2008 roku portal FirmyMiesne.pl z każdym dniem zdobywa coraz więcej klientów oraz użytkowników, a obecnie stał się wiodącym, specjalistycznym serwisem o produktach, usługach i firmach branży mięsnej.

 

 

 

 

Stworzyliśmy   skuteczną platformę dla   producentów mięsa i wędlin, branży   handlowej, branży gastronomicznej, zaopatrzenia, wyposażenia oraz usług umożliwiającą:

 

- nawiązywanie kontaktów,

 

- ekspozycję produktów,

 

- zdobywanie informacji handlowych.

 

 

Kierujemy się zasadą win-win, w której zyskują wszyscy, włącznie z klientem docelowym, czyli konsumentem. Każdy ma możliwość zapoznania się z najlepszą ofertą, a także dostosowania własnych standardów do rosnących wciąż wymogów rynku.

 

 

 

Nie spoczywamy jednak na laurach!

 

Tworzymy z pewnością jeden z najczęściej modernizowanych portali branżowych w kraju, a nasze starania znajdują odzwierciedlenie w pozytywnych opiniach użytkowników. Obecnie możemy już mówić o zasięgu   globalnym,   ponieważ   za   pośrednictwem   portalu   FirmyMiesne.pl   nawiązywane   są międzynarodowe kontakty biznesowe.

 

Portal FirmyMiesne.pl pełni rolę serwisu informacyjnego i handlowego. Na łamach naszego portalu znajdą Państwo m.in.:

 

 

- prezentacje wyjątkowych produktów, usług oraz firm;

 

- dane teleadresowe przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać.- zapytania od klientów i ciekawe oferty współpracy;

 

- informacje rynkowe i branżowe (trendy, analizy, prognozy etc.);

 

- aktywną giełdę branży mięsnej;

 

- newsy (zapowiedzi imprez, komunikaty, doniesienia prasowe etc.);

 

- artykuły poradnikowe;

 

- relacje z wydarzeń;

 

- wywiady z ekspertami.

 

 

Dbając o zadowolenie użytkowników naszego portalu, zachęcamy do nadsyłania swoich 

spostrzeżeń oraz propozycji. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!

 

 

                                                                                                                                              Zapraszamy do współpracy

 

 Remigiusz Zagraba

Redaktor  naczelny 

 

 

 

 

Nasza misja

Odkrywamy i promujemy wyjątkowe produkty i firmy z branży mięsnej. 

Nasza wizja

Jesteśmy największą, najpopularniejszą i najczęściej odwiedzaną platformą informacyjno-handlową
w branży mięsnej. Działamy na rynku ogólnopolskim i międzynarodowym. Nasze innowacyjne rozwiązania  ułatwiają nawiązywanie kontaktów handlowych, finalizowanie sprzedaży, zdobywanie najlepszych informacji o firmach, produktach i rynku branży mięsnej.

 

Nasze wartości

- Klient zawsze na 1 miejscu

- Uczciwość, zaufanie, szacunek

- Innowacyjność

- Profesjonalizm

- Rozwój

 

     

  • Xome: 2017-10-09 20:51:59
    Ciekawe i dobre miejsce dla branzy miesnej i nie tylko. Artek
  • Wojtek bez portek: 2017-05-31 11:23:48
    Życzę powodzenia, super portal

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.