Kebab dla gastronomii z cielęciny, wołowiny, baraniny lub kebab drobiowy - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Kebab dla gastronomii z cielęciny, wołowiny, baraniny lub kebab drobiowy

 

Kebab to jedna z najczęściej serwowanych potraw na wynos, w barach szybkiej obsługi, restauracjach. Właściciele gastronomii zaopatrując swój punkt gastronomiczny w kebab, powinni zadbać o to, by wśród dużej oferty firm produkujących, wybrać kebab będący prawdziwą turecką potrawą i produkowany zgodnie z oryginalną recepturą turecką. Istotnym elementem jest to, aby mięso kebabowe oferowane klientom miało odpowiedni smak i aromat.

Zanim kebab trafi do restauracji musi zostać odpowiednio przygotowany.  Oryginalny turecki kebab to kebab z cielęciny,  wołowy lub z baraniny. Kebab z baraniny przygotowywany jest w określony sposób. Płaty mięsa baraniego odpowiednio przyprawione nabijane są na przemian z mieloną baraniną na pionowy szpikulec.

Mięso układane jest w formie stożka wąskiego dołem a szerszego górą.  Kebab barani dostarczany jest do lokali gastronomicznych w formie surowej lub mrożonej, w opakowaniach z folii. Walec kebaba dostępny jest w wielkościach od 5 - 50 kg lub według życzenia klienta.

Kebab drobiowy firmy Damak Kebab jest produkowany w różnych opcjach-z całego kurczaka lub 100% z udek z kurczaka. Przyprawiony jest przyprawą turecką a co najważniejsze jest produkowany przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji prawdziwego tureckiego kebabu.

 

Szczegółowe informacje na temat kebabu  z cielęciny,  wołowego,  z baraniny lub kebabu drobiowego udzielą Państwu pracownicy firmy Damak Kebab pod numerem telefonu 25 758 68 01.

Więcej informacji o firmie Damak Kebab klikając tutaj.


Autor: Materiał promujący firmy DAMAK KEBAB
  • Ewelina: 2018-04-02 18:09:17
    Witam...za miesiąc otwieram lokal z kebabem...poszukuje dostawcy kebabu baraniego i drobiowego jestem z Leszna woj. Wielkopolskie
  • natalia g: 2013-04-06 21:15:54
    lubie kebab i dobrze mi z tym

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.