FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Spotkanie ministra Ardanowskiego z przedstawicielami Polskiego Związku Zawodowego Rolników

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski spotkał się 13 listopada br. z przedstawicielami Polskiego Związku Zawodowego Rolników.

 

W trakcie spotkania poruszano tematy związane m.in. z sytuacją dotyczącą zwalczania ASF.

Minister poinformował także o rozwiązaniach dotyczących RHD i sprzedaży bezpośredniej, kierowanych do mniejszych gospodarstw, a także o planowanym umożliwieniu działalności w zakresie małych ubojni. Istotnym punktem dyskusji było omówienie najistotniejszych problemów dotykających producentów trzody chlewnej na obszarach objętych ograniczeniami w związku z wystąpieniem ASF – przemieszczanie świń, spełnianie wymagań bioasekuracji, odszkodowania za ubite świnie czy pomoc z tytułu utraty dochodów z produkcji świń. Zgodzono się, że jednym z kluczowych priorytetów w walce z ASF jest odstrzał dzików.

Dyskusja będzie kontynuowana na kolejnym spotkaniu z przedstawicielami Polskiego Związku Zawodowego Rolników, które zaplanowano w pierwszej połowie grudnia br.

 

Autor: Źródło. MRiRW

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.