Debata na temat stanu zawodu lekarza weterynarii w UE - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Debata na temat stanu zawodu lekarza weterynarii w UE

13 lutego br. w Uniejowie odbyła się debata nt. stanu zawodu lekarza weterynarii w Polsce oraz innych krajach Unii Europejskiej. Wydarzenie miało szczególne znaczenie dla branży weterynaryjnej, zgromadzając specjalistów z różnych krajów, w celu dyskusji nad kluczowymi wyzwaniami, które stoją przed tym zawodem.

Główny Lekarz Weterynarii, będąc kluczowym uczestnikiem debaty, wnosił istotny wkład w omawianie kwestii dotyczących stanu i perspektyw rozwoju Inspekcji Weterynaryjnej oraz zawodu lekarza weterynarii. Podczas dyskusji poruszono tematy związane z aktualnymi wyzwaniami, takimi jak zapewnienie wysokiego standardu opieki zdrowotnej dla zwierząt, rozwój technologii w obszarze weterynarii oraz szkoleń dla lekarzy weterynarii.

Debata była przepełniona wartościowymi dyskusjami prowadzonymi przez specjalistów z branży, co pozwoliło na wymianę doświadczeń oraz identyfikację najlepszych praktyk w zakresie zapewnienia jakościowej opieki nad zwierzętami w Europie. Wnioski wypływające z tej dyskusji będą stanowiły istotny punkt odniesienia dla dalszych działań mających na celu poprawę stanu i warunków wykonywania zawodu lekarza weterynarii w Polsce oraz w innych krajach Unii Europejskiej.

 

Źródło: GIW

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.